Transit Güvenlik Hizmeti


Transit Güvenlik Hizmetleri alanında aşağıdaki alanlarda hizmet sunmaktayız:

  1. Yolcu gemilerini koruma
  2. Gemi güvenliği
  3. Liman güvenliği
  4. Özel tekne ve yat güvenliği


Transit Güvenlik Hizmetleri konusunda bize güvenebilirsiniz. Metin VIP Özel Güvenlik olarak güvenlik sektöründe faaliyet göstermenin bilincinde, insan ilişkilerinde başarılı, iş disiplinine sahip, takım çalışmasının önemini kavramış, vardiyalı çalışma sistemine uyumlu ve 5188 Sayılı Özel Güvenlik Kanunu’nun, bunun yanında özel güvenlik yönetmeliklerinin esaslarına uygun olarak çalışma sertifikasına, güvenlik kartına sahip özel güvenlik personelleri ile VIP Güvenlik ve Yakın Koruma Hizmeti sağlamaktayız.


Hizmetimizin öncelikli amacı, müşterilerimizin karşılaşacağı her türlü tehdidi önlemek ve ortadan tehdit unsurunu kaldırmaktır. Görevin başarıya ulaşabilmesi için uzman analizlerle tehdidin doğru şekilde tespit edilerek önlenmesi amaçlanır. Personellerimiz, uzmanlarımızca eğitilmiş ve gerekli tecrübeye sahip olup transit güvenlik hizmetleri kategorilerinde başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.


Metin VIP Özel Güvenlik olarak muhtemel bir eylemin gerçekleşmesini engellemeye yönelik bilgi toplama, elektronik destek unsurları ile inceleme, planlama gibi faaliyetlerle 5188 Sayılı Özel Güvenlik Kanunu çerçevesinde üniformalı ya da üniformasız olarak Özel Güvenlik Görevlileri ile faaliyet sunan geniş kapsamlı ve sürekli bir hizmet sunmaktadır. Mesleki olarak özel güvenlik alanında kariyer yapmayı seçmiş, silahlı özel güvenlik temel eğitim kursunu bitirerek özel güvenlik sertifikası almaya hak kazananlar arasından özenle seçilen personelimiz, sürekli eğitim felsefesini şiar edinen, kendini geliştirmekten zevk alan, sezgileri güçlü ve deneyim sahibidirler.


Transit Güvenlik Hizmetimizle İlgili Bilgi Alın!

Özel Güvenlik Hizmetlerimizle ilgili teklifler alabilir; fikir, düşünce ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.


Transit Güvenlik Hizmeti Almak

Metin VIP Özel Güvenlik olarak biz öncelikle güvenliği sağlanacak olan alanın detaylarına sahip oluruz. Gerekli incelemeleri titizlikle yaparak olası tehdit senaryolarını, güvenlik açıklarını uzman ekibimiz inceler ve güvenliğin sağlanması için gerekli tüm önlemler süratle alınır. Fiziki olarak yakın koruma hizmeti sağlayabildiğimiz gibi yürüyüşlerde koruma, konutta koruma, araçlı koruma gibi hizmetlerini de müşterilerimize sunabiliriz. Hizmetimizin kapsamını belirleyen müşterilerimizdir. Müşterilerimizin istek ve arzularına göre değiştirip geliştirebilmekteyiz. Bu minvalde önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve kaliteli bir hizmet sunabilmektir.


DİĞER HİZMETLERİMİZ