İş Merkezi ve AVM Güvenliği Hizmeti


Alışveriş Merkezleri, İş Merkezleri gibi kompleks yapılar; marketleri, banka şubelerini, şirket ofislerini ve alışveriş mağazalarını barındıran ve bu nedenle de üst düzey güvenlik önlemlerinin alınması zorunlu alanlardır. Sürekli bir alışveriş durumu, ziyaret gibi faal aktiviteler olması nedeniyle de insan sirkülasyonu çok fazladır. Bu sirkülasyon da çok farklı güvenlik tehdidine açık kapı bırakacak düzeylere gelebilmektedir. Metin VIP Özel Güvenlik olarak, AVM’de çalışan personellerin, ziyaretçilerin, işletme sahiplerinin ve işletmede bulunan ürünlerin güvenliğini deneyimli özel güvenlik görevlileri aracılığıyla sağlamaktayız.AVM ve İş Merkezlerinin Güvenliği Nasıl Sağlanır?


Alıveriş merkezleri ve İş merkezleri gibi kompleks yapılarda el ve kapı detektörü gibi temel önlemler alınmalıdır. CCTV Kamera sistemleri yardımıyla da olası güvenlik zafiyetleri; hırsızlık, gasp faaliyetleri engellenmeye çalışılır. Gerek ziyaretçilerden kaynaklanan gerekse işletmelerde çalışan personellerden kaynaklanacak her türlü illegal faaliyetin önlenmesi için, Metin VIP Özel Güvenlik olarak, görevinde deneyim sahibi ve konusunda uzman özel güvenlik görevlilerimiz ile 7 gün 24 saat hizmet anlayışından ödün vermeden çalışıyoruz.


İçeride – Dışarıda Maksimum Güvenlik İlkesi


AVM ve İş Merkezlerinde görevli personelimiz hem içeride katlarda, kapı girişinde görev yapmaktadırlar hem de dışarıda otopark girişi, AVM personel girişi gibi bölgelerde görev yapmaktadırlar. Bu bölgelerde görev yapan personellerimiz, güvenliğin sağlanması ve asayişin bozulmaması noktasında dikkatli ve özenli, insan ilişkilerinin sağlanması açısından ise nazik ve üst düzey iletişim becerisine sahip bir şekilde görev yapmaktadırlar. Buna mukabil, araç ve personel aramaları elektronik cihazlar vasıtasıyla, güler yüzlü bir anlayışla gerçekleştirilir.


Kuvvetli İnsan İlişkileri


Alışveriş merkezinin ve iş merkezinin güvenliği kadar bu alanlara gelen ziyaretçilerin kuruma karşı edindiği ilk intiba da bizim için oldukça önemlidir. Vazifeli özel güvenlik görevlisi ölçülü ve samimi davranışları ile ziyaretçilerinizi karşılar ve nezaket kurallarına oldukça dikkat ederler. Aldıkları eğitimden kaynaklı olarak insan ilişkilerinde becerileri güçlü olan personellerimiz, insan ilişkileri konusunda da sürekli kendilerini geliştirme olanağı bulmuş olurlar. Metin VIP Özel Güvenlik olarak güvenliğinize verdiğimiz önem kadar kusursuz bir insan ilişkileri ilkesini de benimsemiş durumdayız.


İş Merkezi Güvenliği Hizmetimizle İlgili Bilgi Alın!

Özel Güvenlik Hizmetlerimizle ilgili teklifler alabilir; fikir, düşünce ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.


AVM ve İş Merkezleri Güvenlik Hizmeti Almak

Metin VIP Özel Güvenlik olarak biz öncelikle korunacak alışveriş merkezinin – iş merkezinin detaylarına sahip oluruz. Gerekli incelemeleri titizlikle yaparak olası tehdit senaryolarını, güvenlik açıklarını uzman ekibimiz inceler ve güvenliğin sağlanması için gerekli tüm önlemler süratle alınır. Hizmetimizin kapsamını belirleyen müşterilerimizdir. Müşterilerimizin istek ve arzularına göre değiştirip geliştirebilmekteyiz. Bu minvalde önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve kaliteli bir hizmet sunabilmektir.


DİĞER HİZMETLERİMİZ