Hakkımızda


Metin VIP Özel Güvenlik ve Metin 1 VIP Özel Güvenlik olarak 2021’den bu yana amacımız; size ve çalışanlarınıza, güvenli, profesyonel ve yaşamı kolaylaştıran entegre çözümler sunmaktır. Özel Güvenlik Eğitimleri ve Özel Güvenlik Hizmetleri alanlarında faaliyet göstermek amacıyla 2021 yılında güvenlik şirketi olarak kurulan Metin VIP Özel Güvenlik ve Metin 1 VIP Özel Güvenlik, asıl uzmanlık alanlarında yoğunlaşma ihtiyacı duyan ve bunun sonucunda kazanacağı zaman/maliyet gücünü̈ dikkate alan kişi ve kurumlara hizmet vererek Türkiye’de güvenlik sektörüne yatırım yapan firmalar arasında yer almaktadır. Balıkesir’de kurulan şirketimiz ulusal olarak hizmet etme akdine sahiptir. Alanında uzman ekip kadromuz ile Türkiye’nin birçok bölgesine özel güvenlik hizmetleri ve özel güvenlik eğitimleri faaliyetlerini sürdürüyoruz. Ayrıca tüm bunların entegre bir şekilde yönetimini gerçekleştiriyoruz. Sektörün öncü isimlerinden biri olmayı hedefleyen ve kurucuların meslek yıllarının getirdiği tecrübe ile Metin VIP Özel Güvenlik ve Metin 1 VIP Özel Güvenlik olarak her geçen gün kendimizi yeniliyor, teknolojiyi ve dijitali hizmet alanımızda geliştirerek hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizleri de ortağımız olmaya davet ediyoruz.


Vizyonumuz


Özel güvenlik sektörü içerisinde kişi ve kurumlar tarafından METİN VIP ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM VE METİN 1 VIP ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ markaları ile anılmak, sunmuş olduğumuz hizmetler ile müşterilerimizle aramızda güven bağı oluşturmak, hizmet kalitemizi, deneyimli ve sürekli kendini geliştiren özel güvenlik personellerimizle en üst seviyede tutmak, profesyonel organizasyon yapımıza ve müşteri memnuniyetimize verdiğimiz önem sayesinde yeni başarılara imza atarak faaliyetlerimizi sürdürmektir.


Misyonumuz


Kendini geliştirmek ve ufkunu genişletmek isteyen, hayatta iyi şeyler başarmak peşinde koşup işsiz kalmak istemeyen gençlerimize, konusunda uzman ve deneyimli eğitmenlerimiz ve öğretmenlerimizin önderliğinde Özel güvenlik eğitim kurumumuzda eğitim vererek onları başarılı bir özel güvenlik görevlisi olarak yetiştirmek en önemli önceliklerimizden biridir. Öncelikli olarak eğitim verdiğimiz personellere projelerimizde iş imkânı sağlayarak, sunduğumuz hizmetin kalitesini mükemmelleştirmek en önemli önceliğimizdir.


Hizmet verdiğimiz sektörler hakkında sahip olduğumuz bilgileri sürekli güncel tutmanın, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlayabilmek adına kritik önemde olduğunun farkındayız. Şirketimizin tüm çalışanlarına bu bilinci aşılamak ve sorunsuz hizmet ilkesini benimsetmek ise en önemli amacımızdır.


Belge ve Fotoğraflar