Hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi alın!

Özel Güvenlik Hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi alabilir, tüm hizmetlerimizi tek bir alanda kontrol edebilirsiniz.

Özenle yetiştirilen Özel Güvenlik Görevlisi personellerimiz tarafından yetine getirilen fiziki güvenlik hizmetleri; siz değerli müşterilerimizin faaliyet gösterdikleri alana özel güvenlik sistemleri ihtiyaçları, maliyet analizi, güvenliğin üst düzeyde sağlanması amacıyla yeterli personel sayısı ve personel çalışma planıyla belirlenmektedir. İş yerinize / kurumunuza özel olarak risk analiz raporu hazırlayarak maliyet analiziyle birlikte personel çalışma planı belirlenmektedir. Hazırlanan bu çalışma sonucunda, en doğru ve güvenilir güvenlik projesi oluşturulur ve onayınıza sunulur. Tarafınıza sunulan güvenlik projemizi onaylamanız durumunda tarafınıza hizmet sunulmaya başlanır. Ancak tarafınıza sunacağımız teklif özel hizmet alımı olması sebebiyle değiştirilebilir ve sizlerin görüşleri de bu süreçte dikkate alınır. İhtiyaç bulunan personel sayısı ve diğer isteklere göre özel güvenlik hizmeti fiyatları değişiklik gösterebileceğinden, fiyat tespiti için 0 501 349 10 10  ya da 0 266 244 00 44 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Fiziki özel güvenlik hizmetimizi organize sanayi bölgelerinde, fabrikalarda, işletmelerde, holdinglerde, tesislerde/sitelerde, eğitim kurumlarında, sağlık kurumlarında, AVM’lerde olduğu gibi kongre ve fuarlarda, konserlerde de oryantasyon eğitimi sonrasında özel güvenlik kimlik kartı sahibi, silahlı/silahsız personellerimiz ile 7/24 esasına göre vermekteyiz.


Fiziki Özel Güvenlik Hizmetleri

Özel güvenlik alanında uzmanlaşmış Özel Güvenlik Görevlisi kadromuzla, faaliyet gösterdiğiniz alana özel oryantasyon eğitimi tamamlandıktan sonra “Özel Güvenlik Genel Talimatı” ve “Özel Güvenlik Özel Talimatı” esaslarına riayet edilerek fiziki özel güvenlik hizmeti yerine getirilmektedir.